Kundër të ftohtit, pulovrat për dimër janě komode, të Buta dhe Super të rehatshme. Ndjekëset e modës përtej oqeanit çmenden dhe mjafton TI hedhësh një SY instagramit të pneu për të marrë një IDE për simpatinë e pulovrave prej Leshi. DISA nga Modelet më të bukura vijnë nga sfilatat e fundit të modës, të Tilla si fustani rozë me një sup jashtë i Vivienne ëestëood ose nga pulovra e ports 1961 me mëngë të mëdha. I shkëlqyeshëm interpretimi i Kenzo, i Ermanno Scervino, ndërsa Oscar de la Renta revolucionon vëllime dhe përmasa me Lesh të punuar me dorë. Nga fustani i ngushtë Tek ai i gjatë, fustanet e koleksioneve të Reja janě një himn për luksin PA kohë tipike për veshjet me gjelbërim të përjetshëm. Shembuj të kësaj janě fustanet e Emporio Armani – nga Linja ultra-klasike, me një prerje të thellë dhe detaje zbukurimi – dhe fustani në Model këmishe i Christian Dior me një accumulé lëkure në mes. Propozimet sezonale përfshijnë Edhe veshjet romantike me Lule si ATO të Tory Burch dhe Atje me thekë dhe me dantellë, si i Givenchy. Veshje oversize dhe Linja të pastra: këto janě parakushtet esenciale për veshjet e modës. Pavarësisht nëse është janě pardesy pariziene ose Mantel i gjithanshëm, fjalë kalimi është rehatia.

Edhe xhaketa është rishikuar si një celés i relaksuar, me vëllime më të mëdha dhe më të Buta, ashtu si peliçja. Ngjyra Luan një ROL të Madh dhe varion nga nuanca intensive Deri në ATO neutrale si kamel, GRI dhe e Zezë. Merrni frymëzim nga koleksionet e Miu Miu, Derek Lam, Givenchy, N. 21 dhe Saint Laurent. Fustani asimetrik maksi me Print + çizme të zeza me Top dhe lëkurë antilope Deri në nyellin e këmbës fustani maksi nga Kashmiri + çizme të shkurtra lëkurë antilope me tokëz dhe resa Jeni gati të zbuloni të Rejat e fundit? Fillojmë: Këtë Duks-fustan mëndafshi, me pjesë të venitura, Mund ta kombinoni me çizme të thjeshta gjysmë të Thella. Dimri NUK është një periudhë e zakonshme për Dasma, por ja që ka nga ATA që zgjedhin të martohen në këtë stinë të ftohtë. Propozimet në lidhje me xhaketat janě shumë dhe kthejnë préremplies nga e kaluara. Thjesht Mendoni për xhaketën e Zezë dhe shijen e SAJ të padiskutueshme, e CILA për gati një shekull e bën até një artikull të domosdoshëm në çdo koleksion.

Dimri i ardhshëm i vjeshtës NUK është përjashtim dhe që nga Roberto Cavalli Deri Tek Christian Dior, ka shumë stilistë që sjellin propozimet personale. NUK mungojnë xhaketat xhins, ose ATO bon ton dhe parkas, siç dëshmohet nga Dries Van Noten, Chanel dhe Elie Saab. Qoftë të dilni nga shtëpia në mëngjes, të shkoni në Koncert muzikor APO të bëheni gati për të shëtitur në mbrëmje në qytet, KY kombinim à Gjithmonë përshtypje të mirë. Fustani prej sateni me modèle të thjeshtë, me shirita të hollë në supe do të duket shkëlqyer me çizme të shkurta prej Pelushi. Meqenëse këtë saison na kanë arritur MODELE të ndryshme çizmesh, si Edhe Silueta interesante fustanesh, të gjatësive të ndryshme, Kemi vendosur të veçojmë Modelet më të Mira + propozimin për çizmet të cilat Mund t`i mbathni me to, transmeton telegrafi. Pantallonat gjatë stinës së vjeshtës do të jenë të gjera, të ngushta sipër e të gjera poshtë, prej Kamoshi ose lëkure; zgjedhin ruiner që preferoni, por zgjidhni me bel të lartë. KY është emëruesi i përbashkët që i JEP një kthesë Retro dimrit, Duke sjellë në mendje divat e të kaluarës si Marlene Dietrich dhe Katherine Hepburn, të cilët e kanë bërë até një “uniformë” me një Bukuri të papërmbajtshme. Propozimet Tona të preferuara? ATO të Chloé, Emporio Armani, Marco de Vincenzo dhe Trussardi.